Decembrový dom a byt

V novinových stánkoch si teraz môžete zakúpiť Decembrové vydanie časopisu dom a byt s našimi dvoma článkami. 🙂

V článku „Ochránia nám bývanie“ sme sa zamerali na bezpečnostné a protipožiarne dvere, ktoré sú dôležitou súčasťou každého bytu. Druhý článok je orientovaný na interiérové dvere a ich rôzne prevedenia.

viac →

Obchodné centrum Abaton

Na konci Námestia sv. Egídia na Štefánikovej vyrástol trojpodlažný objekt pomenovaný Abaton, za ktorým stojí miestny rovnomenný investor.

Prináša kancelárske, obchodné i bytové priestory. Na prízemí vznikla trojica obchodov s jednotlivou výmerou okolo 130 štvorcových metrov. Pre Abaton sme realizovali požiarne a interiérové dvere.

viac →

Múzeum Spiša

Múzeum Spiša v Spišskej Novej Vsi od roku 1954 sídli v historickej budove bývalej stredovekej radnice. Architektonicky najzaujímavejšia pamiatka mesta je situovaná na severnej strane námestia oproti farskému kostolu s najvyššou vežou na Slovensku.

Dnešnú podobu získala táto budova po prestavbe v roku 1765. V roku 1777 kúpila Provincia XVI Spišských miest radnicu pre svoje účely. Odtiaľ pochádza názov provinčný dom. Po zániku provincie bol daný do prenájmu, až ho napokon od Spišskej ...

viac →

Pannon Office

Panon Office sa nachádza na začiatku Petržalky. Umiestnenie budovy zaručuje perfektnú dostupnosť, nakoľko je umiestnená v protismere rannej a poobedňajšej špičky.

Objekt je priamo napojený na hlavné medzinárodné ťahy E58 WIEN, D2 Budapešť, E65 Praha-Brno, E75 Žilina-Trnava. Priamo pred budovou sa nachádza zastávka pre MHD. Z Panon office je to iba dve minúty do centra mesta. Prízemie a prvé poschodie stavby slúži pre občiansku vybavenosť na podlahovej ploche 900 štvorcových metrov. Nad nimi ...

viac →

Apartmánový dom Crocus Štrbské Pleso

Apartmány hotela CROCUS sa nachádzajú vo Vysokých Tatrách na Štrbskom Plese. Každý apartmán má televízor, satelit, trezor, internetové káblové pripojenie, kúpeľňu (WC, vaňa), kuchynku, šatník a úložné priestory.

Apartmánový dom Crocus je orientovaný v centrálnej časti Štrbského Plesa, v tesnej väzbe na centrálne parkovisko, železničnú stanicu, je priamo na pešom ťahu do areálu FIS. Objekt je dopravne i pešo napojený na suterénny priestor, ako dôsledok svahovitosti pozemku. V suteréne sú garáže a sklady, ...

viac →

Novembrový dom a byt

Práve teraz v predaji, Novembrový dom a byt s článkom o nás!!! 🙂

V článku sa dozviete o tom čo ponúkame, o našich plánoch do budúcna. Zamerali sme sa na veľké presklenia, ktoré do Vašich domov prinesú veľa svetla, voľnosti a vzdušnosti. Taktiež sa dozviete niečo viac o našej rade Individual, ktorú by sme radi pozdvihli.

viac →

Rada Individual

V rade Individual sme zrealizovali prvý pilotný projekt, kde sú vyhotovené špeciálne úpravy podľa požiadaviek zákazníka. Ide o rozmerové, materiálové, tvarové a farebné úpravy, kde sme dosiahli vzdušnú rodinnú atmosféru podľa predstáv zákazníka.

Momentálne v rade Individual ponúkame:

Panoramatické presklené steny – Ide o okenné bezrámové výplne, kde pri veľkých preskleniach vytvoríme dojem panoramatického výhľadu na krajinu.

Bezrámové okná v profile DH92/104 a DH78/94 – kde zapúšťame rám pod omietku. Súčasťou tejto konštrukcie sú skryté pánty s bezpečnosťou BT2. Osadením ...

viac →

Drevohliníkové veľkoplošné zasklenia

Dostať maximálne množstva svetla do interiéru je túžbou väčšiny majiteľov rodinných domov.

Rozhodnutie o kúpe nových okien nie je pre rodinu jednoduchá záležitosť. Okná si vyberáme na dlhú budúcnosť – na veľa rokov. Pri drevohliníkových oknách môžeme posúdiť nielen estetický prínos ale predovšetkým kvalitu, životnosť aj fyzikálne vlastnosti. Pokiaľ si vyberiete menej kvalitné okná, a rozhodnete sa na nich šetriť, je pravdepodobné, že skôr či neskôr sa objavia prvé problémy s oknami. V ...

viac →
Page 1 of 3 123