RADA INDIVIDUAL sa vyznačuje tým, že vyrábame pre zákazníkov interiérové jedálenské stoly, komody, podlahy, obklady stien na mieru v moderných tvaroch pod značkou kunaj.

Interiérové dvere – Do rady Individual sme zaradili tipy dverí, ktoré nám nerušia harmóniu žitia v interiéri. Sú tri možnosti prevedenia takýchto interiérových dverí.

Osadené do obkladovej steny: ktorá môže byť vytvorená z podlahového materiálu, dyhovaného panelu, zo stierky alebo alebo použitím náterového materiálu. Touto konštrukciou alebo týmto spôsobom docielime jednoliatosť povrchu interiérových dverí, kde sa nám ukáže len kľučka a podľa toho vieme, že sa tam nachádzajú dvere.

Bezzárubňové dvere vysoké až po strop:  Sú dvere, ktoré sú osadené zarovno so stenou s použitím zárubne, ktorú zabudujeme pod omietku, tak, že vytvára dojem, že tam nie je. Dvere vieme vyrobiť až do výšky tri metre s možnosťou povrchu: dyha, lakované, HPL laminát.

Dvere so subtílnou zárubňou vysoké až po strop:  Sú dvere osadené v ultratenkej zárubni, osadené zarovno so stenou, čo vytvára jednoliaty pohľad na dverný otvor, kde sa nám zárubňa javí ako súčasť dverí.

Morený povrch:

Najnovší trend prináša farebne morený povrch pričom farbivo preniká medzi vlákna dreva a nezanecháva na povrchu vrstvu farby ako pri RAL prevedení.

Kefovaný povrch:

Špeciálna úprava povrchu, ktorá otvára póry dreva a zároveň zvýrazňuje prirodzenú štruktúru a kresbu dreva. Pričom každé dvere majú jedinečný a rozdielny reliéf, ktorý je vhodný pre moderný a rustikálny štýl.

* Cena dvojkrídlových dverí je dvojnásobkom ceny jednokrídlových dverí.

* Zasklievacie a ozdobné lišty sú vyhotovené z masívu dub a buk, farebne morené podľa dýhy jednotlivých modelov dverí.